Rekvizito nuoma

Papildoma atributika, kuri praturtins jūsų žaidimų vakarą.

Turime visko, nuo kėdžių iki metalo detektoriaus.

Kėdės

Minimalistinės, lengvos ir tuo pačiu tvirtos IKEA kėdės, kuomet reikia patogiai susodinti renginio svečius, o žemės formatas netinka. Kėdės metalinės su plastikine sėdėjimo dalimi, tad nebijo drėgmės ir blogų oro sąlygų. Patogu transportuoti, susineria viena ant kitos.

VIP tvorelė

Turite iškilmingą renginį su garbingai svečiais ar norite sukurti VIP renginio atmosferą? Jums pasitarnaus metaliniai stoveliai su raudonos spalvos prabangiomis juostomis pastatomos tvorelės. Atitinka visus etiketo reikalavimus, su atsegamomis juostomis, reguliuojamu stovelių aukščiu. Turime 8 komplektus, komplektą sudaro du stoveliai ir viena juosta.

Mini gėrimų ruletė

Azartinius žaidimus galima paįvairinti štai tokia mini pramoga. Pavaišinkite savo draugus ar kolegas skirtingais gėrimais, ir tai nebūtinai turi būti alkoholiniai gėrimai. Padarykite gėrimų spėjimo ar degustacijų vakarą, kur kartu išbandysite savo sėkmę, sukant ruletę. Žaidimą sudaro ruletė, kauliukas ir 16 stikliukų.

Metalo detektorius

Jei planuojate linksmą pabėgimą į tauriųjų metalų kasyklas, šis prietaisas Jums tikrai pravers. Tai metalo detektorius, kuris padės Jums, garso signalu, greičiau surasti metalinius daiktus. Lengvai valdomas, lengvai surenkamas, mažais sveriantis prietaisas. Tinka ir vaikų nuotykiams paįvairinti.

VHF WR-358LD

Azusa gamintojo VHF dviejų kanalų bevielis mikrofonas ir mikrofonas su spaustuku. Veikimo atstumas iki 50 metrų nuo stotelės. Palaikomas 2xAA baterijomis. Dažnių juosta 170-270MHz.

Bambukiniai kilimėliai

Bambukiniai kilimėliai 50X80 cm, puikus sprendimas esant šaltoms grindims, kuomet veikla planuojama ant žemės, ar kaip dekoracija rustic, bali stiliui išpildyti. Kilimėliai pengvai susisuka, užima mažai vietos juos transportuojant, lengvai valosi.

Dekoratyvinė pagalvėlė

Žvyneliais dengta dekoratyvinė pagalvėlė, ant kurios galima palikti savo piešinį ar užrašą. Tinka kaip dekoracija ar papildoma priemonė veiklai. Pagalvėlės dydis 40x40 cm.

Veidrodiniai burbulai

Veidrodiniai stabilūs burbulai skirti dekoracijai. Gali būti pastatomi ir kabinami. Turi kabliukus, poreikiui esant kabliukai nuimami. Burbulų skersmuo 89 cm.

Dekoratyviniai mini kaktusai vazonėliuose

Keramikiniuose vazonėliuose esantys dekoratyviniai kaktusų sukulentai puiki dekoravimo priemonė, tinkanti įvairioms temoms. Skirtingos formos ir spalvos augalai suteikia realistišką pojūtį.

Natūralaus beržo rąstai

Natūralaus lietuviško beržo, papildomai balinti rąstai/šakos Jūsų dekorui. Ar tai kalėdinė ar pavasarinė tema, medžio motyvai visada suteiks jaukumo ir natūralumo pojūtį. Komplektą sudaro skirtingo dydžio šakos ir rąstai, viso ~ 20 vnt.

Beržo šakų pakabos

Jei reikia išskirtinių pakabų drabužių fotosesijai ar pristatymui, puiki išeitis natūralaus beržo šakų pakabos. Turime 2 vnt, poreikiui esant pagaminsime daugiau.

Mega dekoratyvinis kaktusas

Mega, geltonos spalvos kaktusas pagamintas iš plastiko ir gipso, 2 metrų aukščio, 60 cm pločio. Atkreips visų dėmesį, bus fotografavimosi objektas. Transportabilus, reikalingi du asmenys saugiam nešimui.

Meksikietiškos skrybėlės sombrero

Natūralaus šiaudo meksikietiškos skrybėlės, dabintos spalvotomis juostelėmis ir virvele. Dydis universalus.